Święta

Święta – bądź to Boże Narodzenie czy Wielkanoc – to czas, kiedy szczególnie zależy nam na stworzeniu wyjątkowej atmosfery dookoła! A my z wielką przyjemnością pomożemy Wam stworzyć swoją wyjątkową świąteczną bajkę…

 

Przystrajanie domu czy biura na święta to przyjemność i każdy może dać wodze fantazji korzystając z dostępnych w naszych kwiaciarniach mniejszych bądź większych ozdób świątecznych.

 

Tworzymy również dekoracje świąteczne według indywidualnego projektu domów i biur. Wszystkie rośliny i materiały dobieramy biorąc pod uwagę kolorystykę wnętrza, osobowość ludzi, którzy w nim przebywają oraz atmosferę, którą chcemy osiągnąć. Mogą to być bardzo nowoczesne minimalistyczne formy, jak również bajkowe aranżacje bogate w kolory i faktury.

 

W naszych dekoracjach świątecznych wykorzystujemy zarówno tradycyjne świąteczne rośliny – jak świerk w okresie Bożego Narodzenia bądź bazie na Wielkanoc, jak i gatunki, które nie kojarzą się wprost ze świętami, co daje zaskakująco pozytywny efekt. Kompozycje uzupełniamy innymi elementami i materiałami dekoracyjnymi – np. bombkami choinkowymi czy figurkami zajączków.

 

Przyjmujemy także zamówienia na stworzenie indywidualnych florystycznych upominków dla pracowników bądź partnerów biznesowych. Jest to oryginalny sposób, aby podziękować im za współpracę i złożyć życzenia z okazji nadchodzących świąt!

 

Zapraszamy Was do obejrzenia naszej galerii dekoracji świątecznych – mamy nadzieję, że będą one inspirujące i zachęcą do otaczania się pięknem, poprzez stworzenia wyjątkowej aranżacji w swoim domu i miejscu pracy!

14567960_939599922850609_7487570410137721918_n