Florystyka ślubna

Zapraszamy Was do nas, a wspólnie stworzymy niepowtarzalną atmosferę Waszego Wielkiego Dnia!

Jeśli właśnie planujecie Wasz wymarzony ślub i wesele i zależy Wam na wyjątkowej aranżacji tej uroczystości – Projekt Kwiaty to miejsce dla Was!

 

Tworzenie dekoracji z okazji ślubu i wesela to jest dla nas zawsze wyjątkowym wyzwaniem. 

 

Inspirujemy się przede wszystkim Waszą historią i osobowością, ale także stylistyką miejsca i całą atmosferą uroczystości na której Wam zależy. Lubimy pracować nad projektami nietypowymi, które dają nam możliwość wykorzystania niestandardowych połączeń kwiatów, kolorów i roślin, poszaleć z formami kompozycji kwiatowych – po prostu uwolnić naszą kreatywność! 

IMG_0951
Wedding planner Gdansk_Bogna and John 5

Chętnie tworzymy aranżacje w przestrzeniach, które na co dzień nie są obiektami stricte weselnymi – teatry, hale produkcyjne czy przestrzenie muzeów. Ale równie dobrze odnajdujemy się wśród natury, co niejednokrotnie udowodniliśmy tworząc dekorując śluby i wesela plenerowe.

 

Cieszymy się bardzo, że najczęściej mamy okazję współpracować z Parami Młodymi, którzy szukają niesztampowych rozwiązań i są odważne w realizacji swoich ślubnych marzeń!

 

Nasze niestandardowe podejście do aranżacji ślubnych zostało docenione przez Vogue Polska – jako jedyni z Trójmiasta znaleźliśmy się na liście ‘10 sprawdzonych pracowni florystycznych na ślub’! Jest to oczywiście niesamowite wyróżnienie dla nas, lecz największą satysfakcję dają nam Wasze emocje, które widzimy oddając w Wasze ręce bukiet ślubny czy widząc uśmiech przy wejściu na salę!

Wedding Planner Sopot Bryllup Bryllupsplanlegger i Polen_48
Wedding Planner Sopot Bryllup Bryllupsplanlegger i Polen_14
Wedding Planner Sopot Bryllup Bryllupsplanlegger i Polen_47
Wedding planner Gdansk_Bogna and John 24
Wedding planner Gdansk_Bogna and John 16
Wedding planner Gdansk_Bogna and John 1