Dekoracje dla firm

Chcemy być częścią Waszego sukcesu dostarczając piękno i tworząc wyjątkową atmosferę do kreatywnej i wydajnej pracy!

Każdy świadomy pracodawca wie, że miejsce pracy wpływa na naszą motywację  i wydajność. Jeśli, natomiast, mówimy o wystroju lokalu usługowego czy stoiska na targach, atrakcyjny wygląd przestrzeni sprzedażowej przekłada się bezpośrednio na postrzeganie nas przez klientów i partnerów biznesowych.

 

Projekt Kwiaty, kreatywnie i z pasją, pomaga Wam, klienci biznesowi, stworzyć wyjątkową aranżację każdej przestrzeni komercyjnej uwzględniając charakter prowadzonej działalności oraz możliwości danego lokalu. 

 

Podejmujemy się obsługi stałej firm w zakresie doboru i pielęgnacji roślin biurowych, a także tworzymy aranżacje na specjalne okazje, takie jak święta czy wydarzenia promocyjne.

 

Na stałe opiekujemy się już wieloma lokalizacjami komercyjnymi w Trójmieście. Są to zarówno duże hotele, restauracje, salony samochodowe czy gabinety medycyny estetycznej. 

  

Nasi klienci biznesowi doceniają przede wszystkim kreatywność, którą wykazujemy się przygotowując koncepcję aranżacji, jakością przygotowywanych kompozycji oraz terminowością dostaw.

 

Głęboko wierzymy w to, że wizualna strona każdego biznesu jest niezwykle ważna do osiągnięcia sukcesu oraz komunikacji odbiorcom zewnętrznym swojej pozycji na rynku.