Ślubny Ekspert w rytmie slow, 10-12 maja

slubny-ekspert

Ślubny Ekspert w rytmie slow, 10-12 maja

 

Mam ogromną przyjemność przedstawić mojego pierwszego gościa specjalnego, z którym rozpocznę cykl warsztatów w tym roku.
Beata Betty Bychowska- Mistrz florystyki. Kreatorka do zadań specjalnych. Współpracuje z najlepszymi firmami dekoratorskimi, tworząc bajkowe kwiatowe scenografie a swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się z innymi
Ślubny ekspert to szkolenie dla najbardziej wymagających florystów.
Niektórzy z Was zdążyli poznać nas i nasze florystyczne fascynacje w ubiegłym roku w Rzucewie.W tym roku będzie magia. To co sie zadzieje, zaskoczy Was i nas. Pokażemy na co nas stać w nowej przestrzeni, domu, ogrodu i obłędu natury wszechogarniającej.
To będzie czas dla Was, a naszym zadaniem jest zadbanie o indywidualność każdego z Was. Prócz pracy w grupie i tworzeniu wspólnych instalacji będziemy kładły nacisk na technikę, rzemiosło i potrzebę artystycznego szaleństwa.

A to wszystko w rytmie slow by mimo intensywnej, ciężkiej pracy, zatrzymać sie i spojrzeć na florystykę na nowo, naturalnie…
Mamy na to trzy dni.Każdy stworzy coś swojego, co będzie tworzyć integralną część całości ale będzie wyrażać indywidualizm samego siebie.
Odnajdźmy balans i spokój.

 

GDZIE:
Kamela, dom Justyny Stachowskiej

KIEDY:
warsztaty 3 dniowe – 10,11, 12 maja 2021 r.

TRENERZY:
Justyna Stachowska
Beata Betty Bychowska

CENA:
2 450 zł

ZAPISY:

info@projektkwiaty.pl
tel. 502-100-772