O nas

Justyna

 

Z wykształcenia pedagog i mistrz florystyki (Szkoła Florystyczna Małgorzaty Niskiej, 2012r.). Z ogrodnictwem związana od wielu lat, wiecznie nienasycona pracą w kwiaciarni. Wielbicielka naturalnych i awangardowych kompozycji, słońca Italii i prosseco. Sprawczyni całego zamieszania, które kryje się pod niepozorną nazwą “Projekt Kwiaty”.

 

Bo Projekt Kwiaty to coś więcej niż kwiaciarnia. To spełnienie marzeń o autorskiej kwiaciarni, miejsce pełne pasji i profesjonalizmu oraz pięknych, wyjątkowych kwiatów, niestandardowych dekoracji, pomysłów i pozytywnej energii. To miejsce otwarte dla wszystkich miłośników i pasjonatów  roślin, a także miejsce szkoleń, w którym cały zespół z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, z każdym, kto chce zgłębić swoją florystyczną wiedzę, zdobyć nowe umiejętności albo inspirować się niebanalnymi rozwiązaniami.  

Justyna
projekt-kwiaty-Asia

Asia

 

Technik ekonomista z wykształcenia, włada doskonale językiem francuskim. Kobieta wszechstronna. Na co dzień dba o porządek dokumentów w kwiaciarni. Z uśmiechem i prędkością dostarcza kwiaty i kompozycje do klientów.

 

Bukiety i praca z roślinami nie jest jej obca ani straszna! W domowym zaciszu tworzy na drutach koszyczki dla roślin, ciepłe czapki, kominy na szyję i piękne obrusy. Rekonstrukcje historyczne i nordic walking to jej pasje (poza robótkami ręcznymi!). Prywatnie szczęśliwa żona, matka trójki dzieci i opiekunka dwóch świnek morskich.

Agnieszka

 

Z wykształcenia florystka z dyplomem Polskiej Szkoły Florystycznej. Z kwiatami i ogrodem związana od dziecka. Dostawy roślin i kwiatów przyprawiają ją o szybsze bicie serca i są źródłem radości i zachwytu. Prawdziwa pasjonatka, z milionem niebanalnych pomysłów na sekundę. Artystka ucząca się nieustannie, czerpiąca inspiracje z otaczającego świata.

 

Florystyka, kaligrafia, rysunek, malarstwo, szycie, makramy – nie ma dla niej granic, których nie może przekroczyć. Utalentowana, wszechstronna a przy tym bardzo skromna. Nie wyobraża sobie życia bez kwiatów i muzyki.

agu
projekt-kwiaty-Ewa

Ewa

 

Z florystyką związana zawodowo od 2011 roku. Praca w kwiaciarni to spełnienie jej marzeń. Zwolenniczka naturalnych kompozycji. Zawsze z szerokim uśmiechem i humorem wykona każde zadanie. Poszukuje wciąż nowych inspiracji, form i technik. Z prawdziwie pięknym uczuciem przygotowuje roślinne kompozycje w szkle a także urocze i lekkie bukiety. W małym ciele mnóstwo pomysłów i pozytywnej zielonej energii. W lesie poszukuje inspiracji oraz innych dobrodziejstw natury (np. grzybów, poroża).

Karolina

 

Historyk sztuki, leśnik oraz florystka z wykształcenia. W 2019 roku ukończyła Krakowski Uniwersytet Rolniczy. Jej serce bije dla kolorowych cynii. Uwielbia pielęgnować rośliny doniczkowe i choć prywatnie w domu nie ma już na nie miejsca to i tak musi mieć ciągle coś nowego. Intensywne kolory to jej ulubiona część w palecie barw.

Szalone pomysły i odważne realizacje to właśnie ona! Uczy się splotów makramy, po godzinach w piecu wyrabia ceramiczne doniczki i dekoracje. Kocha piwo, jogę i basen.

projekt-kwiaty-Karolina
projekt-kwiaty-Mila

Miła

 

Ukończyła Uniwersytet Rolniczy w Dnieprze. Z wykształcenia architekt krajobrazu z doświadczeniem florystycznym. W Polsce od 2019 roku. Nie tylko pięknie mówi po polsku, ale i robi piękne bukiety z sympatią i miłą aparycją jak samo imię wskazuje. W naturze odnajduje piękno i inspiracje. W przeszłości zjawiskowa tancerka w zespole tańców narodowych. Szczęśliwa mieszkanka Gdańska, wielbicielka dobrego jedzenia, pięknych krajobrazów, muzyki i kultury. Marzy o psie Basenji. 

 

Magda

 

Absolwentka Szkoły Florystycznej Małgorzaty Niskiej (2014r.). Była studentka architektury z wieloletnim doświadczeniem w księgowości. Obecnie spełnia z powodzeniem i satysfakcją swoje florystyczne marzenia.

 

Na co dzień oaza spokoju i opanowania przy jednoczesnym zadziornym charakterze. Uwielbia jazdę na motorze. Poza miastem posiada traktor i pole ziemniaków.  W przyrodzie odnajduje harmonię i ukojenie. Inspiruje ją architektura, muzyka, natura ale i wizyta w warzywniaku.

projekt-kwiaty-Marysia

Marysia

 

Z wykształcenia pani prawnik i filozof. Przygoda z kwiatami rozpoczęła się w jej życiu stosunkowo niedawno ale za to z jakim impetem! Obecnie uczęszcza do warszawskiej szkoły florystycznej Floral Academy.

Znana z balowych, rozkloszowanych sukni. Ma słabość do kosmosu (kwiatu również!) a szczególne miejsce w jej sercu znajduje księżyc (który uwielbia fotografować). Po godzinach produkuje ręcznie kartki okolicznościowe, które można znaleźć w naszych kwiaciarniach. Dzieli z Karoliną miłość do piwa i jedzenia (w Marysi przypadku koronę bezsprzecznie otrzymuje pizza).

 

Hania

 

Ogrodniczka i florystka. Przez wiele lat prowadziła kwiaciarnię. Obecnie realizuje się przy różnych projektach florystycznych. Całym sercem i energią dba o swój ogród i szklarnię. Piękne owoce jej pracy, w postaci zjawiskowych roślin można czasem zobaczyć i podziwiać w kwiaciarni.

projekt-kwiaty-Hania
projekt-kwiaty-Betty

Beti

 

Florystka freelancer z wieloletnim doświadczeniem przy realizacji projektów florystycznych na dużą skalę. Z entuzjazmem buszująca w trawach. Lubuje się w drucianych konstrukcjach i szalonych realizacjach. 

Andrzej

 

Na co dzień zajmuje się budownictwem. Mąż florystki zadziwiający pomysłami i ich realizacją! Wspiera florystyczne projekty, z fachową wiedzą super majstra i uśmiechem na twarzy. Jeszcze nie raz nas zaskoczy.